English Deutsch
Obora Mstišov
Pondělí, 28.listopadu 2011 12:10

Vítejte v obůrce MstišovPo třech týdnech zamračeného a inverzního počasí jsme se dočkali sluníčka a na tento čas i nezvyklých jedenácti stupňů nad nulou. První adventní neděli jsme si zpestřili výletem do nedaleké obory Mstišov. Pro své malebné prostředí a díky rozmanitému složení zvířecích obyvatel je vyhledávaným místem pro turisty.
Dorotka v obůrce již byla, tehdy ji nejvíce zajímaly lišky. Banditta zvířata viděl poprvé a po celou dobu exkurze měl oči na vrch hlavy. Jakmile Dora spatřila zase ty dvě lišky šla si s nimi vyříkat co si minule nedopověděly. No..bylo to o fousky.

Bandittovi se zase vůbec nelíbila všechna zvířata, která měla rohy nebo parohy. Asi to v jeho očích byli divní psi. Jak tak kráčíme z ničeho nic proti nám suveréně pochoduje miniprasátko. Hlavou mi blesklo - to bude mela. A světě div se, čuník v klidu přišel k Doře a Banďovi, navzájem se očichali, padl pohled z oka do oka a ,,pane pojďte si hrát,,. To jsem tedy nečekala. Za chvíli jsme potkali dalšího štětináče a zároveň jsme se dozvěděli, že tato všude se potulující prasátka jsou nejvyhledávanější atrakcí obory.
Podařilo se nám pořídit i pár pěkných snímků. 

Banditto     alt     Čínská kachna

Zámeček Dvojhradí patří k oboře     Banditto     Dora

Co z toho bude?     bez komentáře...     Lovy beze zbraní

pohodička...     Banditto     alt

alt     alt     A zase to prasátko

                                                  Dora a Banditto