English Deutsch
MVP Duodanube - Bandittova premiéra - Terezka Slovenský šampion
Pondělí, 22.srpna 2011 13:55

Tak zase někdy v Bratislavě20.-21.8. jsme strávili báječný výstavní víkend v Bratislavě, z druhé strany republiky z Ostravy přijely kamarádky Iva, Eva a Hela se svými pesany.
Z naší smečky byli vybráni dva adepti a to Terezka s Banditou. Bandita vstoupil do výstavního kruhu poprvé a páni rozhodčí chválou nešetřili.

Klučina mi udělal velikou radost, krásně se předvedl a oba výstavní dny zvádl s nadšením jemu vlastním. Většinu času byl puštěný na volno a bylo zábavné jej pozorovat jak navštěvuje ostatní stany a prověřuje jejich osazenstvo. Díky své milé, bezprostřední a vstřícné povaze si každého získal. Iva ze svého vnuka měla také ohromnou radost. Při pohledu na jeho otce bylo jasně znát, že svým rodičům Dorotce a Akimovi je velmi podobný.
První den posuzoval pan rozhodčí Josef Němec a druhý den pan Dupas Jean-Jacques z Francie. Oba mu s radostí udělili Velmi nadějný 1 s těmito bezvadnými posudky.
Posudek č.1: 5.měs. pes, ve všech proporcích splňuje požadovaný standart, nůžkový chrup, po dokonční vývoje, má velmi dobrou perspektivu
Posudek č.2: Výborně balancovaný, výb. hlava a výraz, výb. uši a lebka, výborné předhrudí, velmi dobrá horní linie, výb. hruď, pěkné zadní zaúhlení, výborně nesený ocas, volný pohyb
Za to Terezka se první výstavní den v kruhu dokonale vyřádila. Panu rozhodčímu J. Němcovi se moc líbila a chtěl jí zadat titul BOB avšak po jejím nezvladatelném vystoupení musel od svého úmyslu ustoupit a tak si jej zaslouženě odnesla Pinkie Bencilla. Druhý den se trošku uklidnila a ,,Bobika" získala. Tak se tedy Terezka stala Slovenským šampionem krásy.
Na výstavu budeme rádi a dlouho vzpomínat, protože s přáteli je vždycky fajn.
výsledky: 1.den - Banditto, Velmi nadějný 1
Terezka, V1, CAC, CACIB
2.den - Banditto, Velmi nadějný 1
Terezka, V1,CAC, CACIB, BOB

 

Banditto poprvé vbíhá do kruhu V postoji to klučinovi slušelo

Terezka v postoji - ještě v klidu Terezka vpravo a Pinkie vlevo o BOB

Jedna z mnoha vypečených tanečních kreací - i toto dokáže šampion Vlevo Acki - otec Banditty a vpravo Felon, kterou jsem si s radostí mohla předvést

V kempu Zlaté Piesky Můj Banditta a Terezka

Domča s Terezkou Moje sluníčko Banditta

Iva se svým vnoučkem Bandittou vlevo a tatínkem Akimem vpravo Hela se svým úžasným buldočkem Edíkem (CHs. Pomáda)