English Deutsch
Klubová výstava Litomyšl 2011 - Dorotka Český grand šampion !
Neděle, 11.září 2011 13:29

Naši vítězové Banditto s maminkou Dorotkou - jako vejce vejciVýstavu posuzoval mezinárodní rozhodčí pan Otakar Vondrouš. Jeho posuzování bylo velmi profesionální a spravedlivé. Při hodnocení psů v jednotlivých třídách vždy nahlas pro vystavující i publikum zdůvodnil vítězství toho či onoho psa. Úkol lehký neměl, představilo se mu celkem 44 švýcarských honičů z toho 34 bernských, 1 jurský, 2 luzernští a 7 švyckých. Po výstavě ještě následovala bonitace, na kterou byla přihlášena naše Terezka, prošla bez chyby, tudíž je odedneška chovná fena.


Co se samotných výstavních výsledků týče jedním slovem- radost. Největší dík opět patří Dorotce, která bez zaváhání vyhrála třídu šampionů a tím se zároveň stala Českým grand šampionem. Šikulka Banditta následuje své úspěšné rodiče Dorotku a Ackima (Klubový vítěz 2011), z výstavy si odnesl diplom se známkou Velmi nadějný 1. No a Terezka -ta se panu rozhodčímu velmi líbila, ale opět při předvedení v pohybu zaváhala a tak si odnesla res. CAC. Radost nám také udělala Bellinda sestřička Banditty, která se rovněž předvedla ve třídě štěňat a získala Velmi nadějná 2. Z Bellindy vyrostlo rozkošné kvítko z čertovy zahrádky, její temperament je neuvěřitelný. Děkujeme majitelům za prezentaci.
Na výstavě panovala přátelská atmosféra, byl to báječný výstavní den.
Výsledky: Banditta - VN1
Dorotka - V1, Vítěz třídy vítězů, CAC
Terezka - V2, res.CAC
Zde je několik našich fotek, postupně přidáme odkazy na fotogalerie ostatních vystavujích, kde si budete moci prohlédnout všechny psy, kteří se výstavy zúčastnili.
Odkaz na foto zde.

 

Dorotte Lady Alison - matka naší Dorotky a babička Banditty. Stále ve skělé kondici. Naše rodinka - zleva Bellinda, Banditto a maminka Dorotka

Bellinda Před výstavním kruhem - Bellinda vpravo

Banditto Banditto v postoji

Vlevo Dorotka o Vítěze třídy Dorotčin vítězný běh - Dorotka vpravo

Terezka v postoji, třída vítězů Terezka v pohybu