English Deutsch
17.9.2011 NVP Brno - Terezka 1.místo BIG !
Sobota, 17.září 2011 13:14

Naše zlato Terezka 1.místo BIGVýstavní den začal jako obvykle - brzy ráno vstát, kafíčko, probudit ušaté spáče, nasměrovat kamarádku navigaci a hurá na výstaviště.
A přece tak jiný. Předvedlo se 10 bernských honičů a 2 švyčtí. Posuzovala paní rozhodčí Věra Dvořáková. Jako první do kruhu nastoupil Banditto. Na paní rozhodčí udělal velký dojem a na konci posuzování řekla: ,,To je úžasňák, nemám slov." Poté přišla na řadu Dorotka, trochu se nám holka spravila a do posudku dostala - ve výborné výživné kondici.

Svůj titul CAC si ale odnesla. Nakonec přišla velká chvíle pro Terezku. Já jsem tu holku rezatou najednou ani nepoznávala. V postoji stála jako socha, snad ani nedýchala a v běhu letěla jako vítr. Byl z toho vítěz plemene BOB a čekalo nás finále. Předvedení v pohybu střídalo postoje a Terezka sklízela velký potlesk. Přišlo vyhlášení vítězů a najednou jsem zjistila, že stupínek s číslem 1. je volný , čekal na nás. Díky Terezce jsem zažila překrásný výstavní zážitek, který bych přála všem.
Výsledky:
Banditto - VN1
Dorotka - V1, CAC
Terezka - V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKÚ, BOB, 1.místo BIG VI.skupina FCI

 

Banditto v postoji Banditto v běhu

Dorotka v postoji Dorotka v pohybu

Paní rozhodčí Věra Dvořáková při posuzování Terezky Terezka v postojiTerezka v pohybu o Národního vítěze

 Terezka o BOBZávěrečné soutěže, užší výběr ( Terezka vlevo)