English Deutsch
8.10. 2011 MVP České Budějovice - Terezka opět na stupních vítězů!
Sobota, 08.října 2011 12:18

Vítězové - Terezka 3.místo BIG a Acki 4.místo BIGJe to tak, Terezka to naše rezaté sluníčko, opět zazářila - 3.místo BIG.
Banditta se předvedl ve třídě dorostu s oceněním VN1. Byla přihlášená i Dorotka, ale vzhledem k tomu, že se nachází v období falešné březosti, nechali jsme jí doma. Na výstavě by byla akorát nevrlá, neboť ve své hlavince nosí imaginární štěňátka.
Jinak nás velmi potěšila účast Athoska (vrh A), který si po hezkém předvedení odnesl známku V1.
V poledne se za námi přijel podívat Bingo bráška Banditty. Bingo se již chystá také na svojí první výstavu a tak majitelé s námi strávili zbytek výstavního dne, aby viděli jak to chodí. Když jsem po půl roce Binga uviděla, žasla jsem nad jeho neuvěřitelnou podobou se svým otcem (Acki vom Weinberg), Podobně to máme i doma, Banditto je zase odlitek maminky Dorotky (Audrey Lady Dorotte).
Děkuji majitelům Athose za pěknou prezentaci a páníkům Binga za to, že se o něj tak krásně starají, vyrostl z něj nádherný pes.

Rozhodčí: paní Olga Dolejšová
Závěrečné soutěže: paní Věra Dvořáková

Výsledky:

Tereza - V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG VI.skupina FCI
Banditto - VN1
Athos - V1

 

 Banditto - třída dorostu Terezka - třída šampionů Bingo Lady Bardotte

Bingo Athos Lady Bardotte

O přestávce mezi závěrečnými soutěžemi měli naši honiči a krásné Porcelanie celou halu pro sebe Rodinné foto - uprostřed hrdý otec Acki, vlevo náš Banditto a vpravo bráška Bingo

Závěrečné soutěže - Terezka uprostřed, vpravo Acki Vyhlášení vítězů - poprvé v historii se spolu v první pětce umístnil švycký i bernský honič